Nieuws

Heb je naturistisch nieuws? Geef het door via webmaster@nfn.nl
Lees ook Naturisme in de Media & Saunanieuws

 

Keurmerk 'Prettig bloot' voor vereniging Ostana

28-12-2011

VerenigingOstana met haar terrein Het Slagersmaat heeft het Protocol bij ongewenst gedrag ondertekend en heeft daarom het Keurmerk 'prettig bloot' ontvangen.

Het Keurmerk‘prettig bloot’ is een door de NFN goedgekeurde indicatie voor terreinen waar je ‘prettig bloot’ kunt recreëren. Voerders van het keurmerk hebben gastvrijheid en een respectvolle behandeling van bezoekers hoog in het vaandel staan en proberen de veiligheid op terreinen te garanderen.

Verenigingen en terreinen krijgen een herkenbaar gevelbord van het keurmerk. Bij de vermelding op www.nfn.nl wordt tevens een icoon geplaatst. Het keurmerk wordt telkens voor een periode van twee jaar verstrekt.   


Inmiddels hebben de volgende terreinen en organisaties het protocol ondertekend en dragen het keurmerk 'prettig bloot':


Lees meer over het Keurmerk 'prettig bloot'.

Meer nieuws »