
Plaats ervaringAlgemene indruk: 8
Fraai terrein (7,8 ha) in de zuidoosthoek van Friesland, met goede wandel- en fietsmogelijkheden in de Friese Wouden. Ongedwongen sfeer. Deze natuurcamping bestaat grotendeels uit loofhout, waartussen vaste plaatsen zijn uitgezet voor tent of caravan. Er zijn ook een aantal mooie kampeerplaatsen voor gasten. Op Kuinderloo zijn huisdieren (honden, poezen) toegestaan, ook voor bezoekers! De dichtstbijzijnde plaats is Oosterwolde.
Uitstapjes in de omgeving: Vlomarkt Makkinga (maart-oktober), diverse fiets- en wandelroutes, kanovaren, musea, Noorderdierenpark Emmen, Appelscha. Geopend van mei tot en met september. Vooraanmelding verplicht. NFN-jaarkaart verplicht. Aangesloten bij de NFN. Het terrein wordt beheerd door naturistenvereniging Lotus.
Sanitair (wc’s, warme en koude douches), elektriciteit, wasmachine, droogtrommel. Clubhuis. Jeugdhonk, kinderspeelplaats, kinderzwembad, speelbos. Verwarmd zwembad, zonneweide, volleybalveld, tennisbaan, pétanquebaan en tafeltennistafels.
| Kuinderloo (vereniging Lotus) | |
|---|---|
| Adres: | Middelburen 9 |
| Postcode: | 8423 VE |
| Plaats: | Makkinga |
| Telefoon: | +31 (0)6 53 47 76 48 |
| E-mail: | info@lotus.nfn.nl |
| Website: | www.lotus.nfn.nl |
| GPS (graden): | 52.9696700, 6.2166700 |


















Klik op de foto voor een vergroting.
Vijf dagen genoten van een prima georganiseerde camping met een voortreffelijke omgeving om te fietsen. Zeker voor herhaling vatbaar. Willy van Rijn
Heel mooi terrein waar de vaste gasten allemaal een privé-plek hebben. Voor gasten is er een veld en een strook met mooie plaatsen. Veel groen en bospaden om te vertoeven. De kantine was niet bemand gedurende ons verblijf, zodat we onze comsumptiebonnen helaas niet hebben gebruikt. Aanrader voor elke naturist.
Hartelijke ontvangst door de gastheer op een schitterend terrein, De gastenplaatsen zijn gesitueerd rondom een goed onderhouden grasveld. Super sanitair (menig huis zou hier trots op zijn) en prachtig verwarmd zwembad. Kortom een super terrein en ook prima als uitvalsbasis voor uitstapjes.
Na onze aankomst zijn we vriendelijk ontvangen door de gastendienst. Nadat we onze tent hadden opgezet is mijn dochter direct het zwembad ingedoken en er drie dagen later weer uitgekomen. Prima dus, mede dankzij het mooie weer met hemelvaart in juni. Wel zouden de plaatsen groter mogen zijn, maar met een kleinere tent is het prima te doen. De leden toonden hun interesse in ons en kwamen ook gezellig over. Bijzonder mooi en schoon is het nieuwe sanitair. Wij komen graag nog eens terug.
In 2011 ben ik met mijn dochter een lang weekend op dit mooie terrein geweest. De ontvangst was prima net als de sfeer en de omgang met de andere gasten. Het gastententveld is niet al te groot maar dat was nu geen probleem met onze kleine tent. Het zwembad was een topper voor mijn dochter die er tot 's avonds laat in verbleef. De zondag van vertrek was er een schilderochtend en dat was erg gezellig met leuke begeleiding. Kortom, een aanrader om er eens lekker uit te zijn!
3 heerlijke weken gehad. Sfeer is heel goed, mooi terrein, gezellige mensen. Kinderen kreeg ik met moeite aan tafel... Waren niet uit het zwembad te krijgen! Als alleenstaande ouder kreeg ik van alle kanten hulp bij het opzetten van de tent en het inpakken voor de terugreis. Ons zien ze zeker nog eens terug!